[ Skip to the content ]

Institute of Formal and Applied Linguistics Wiki


[ Back to the navigation ]

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
instalace_pdtb [2010/07/20 11:11]
ufal
instalace_pdtb [2010/07/20 11:14] (current)
ufal
Line 5: Line 5:
 Prohlížecí a vyhledávací nástroj (napsaný v Javě) lze stáhnout ze stránek [[http://​www.seas.upenn.edu/​~pdtb/​PDTBAPI/​|http://​www.seas.upenn.edu/​~pdtb/​PDTBAPI/​]]. Prohlížecí a vyhledávací nástroj (napsaný v Javě) lze stáhnout ze stránek [[http://​www.seas.upenn.edu/​~pdtb/​PDTBAPI/​|http://​www.seas.upenn.edu/​~pdtb/​PDTBAPI/​]].
 Nástroj se tam šikovně skrývá pod odkazem [[http://​www.seas.upenn.edu/​~pdtb/​PDTBAPI/​pdtbuser.zip|"​The user distribution"​]]. Jedná se o zipový archiv ''​pdtbuser.zip''​. Nástroj se tam šikovně skrývá pod odkazem [[http://​www.seas.upenn.edu/​~pdtb/​PDTBAPI/​pdtbuser.zip|"​The user distribution"​]]. Jedná se o zipový archiv ''​pdtbuser.zip''​.
-Po rozbalení se vytvoří adresář ''​PDTBUser''​ a v něm lze aplikaci už přímo spustit, např. příkazem ''​java -jar pdtb.jar''​. Údajně je potřeba ​+Po rozbalení se vytvoří adresář ''​PDTBUser''​ a v něm lze aplikaci už přímo spustit, např. příkazem ''​java -jar pdtb.jar''​. 
 +Údajně je potřeba ​používat aktuální verzi Javy přímo z [[http://​java.sun.com|java.sun.com]].
  
 Po spuštění je potřeba nastavit několik adresářů. Jedná se o tyto adresáře z CD //PTB v.2//: Po spuštění je potřeba nastavit několik adresářů. Jedná se o tyto adresáře z CD //PTB v.2//:

[ Back to the navigation ] [ Back to the content ]